• Zespół

  14 wysoko wykwalifikowanych konsultantów, wspieranych przez grupę ekspertów zewnętrznych.

  Zintegrowane kompetencje zespołu, pozwalające na realizację wielokanałowych projektów komunikacji.

  Bieżąca współpraca z partnerską siecią firm doradczych InfiniteLatitude™.

  Wszyscy
  wszyscy 2
  adam
  Ola
  kasia
  marynia
  Leszek
  Ania mniejsze
  asia
  Leszek
  Ania mniejsze
  adam
  Wszyscy
  kasia
  wszyscy 2
  marynia
  asia
  Ola
  Leszek
  adam
  Wszyscy
  Ania mniejsze
  Ola
  wszyscy 2
  marynia
  asia
  kasia
 • Adam Jarosz

  partner zarządzający | dyrektor generalny

  Kieruje firmą od jej powstania w 2010 roku. W obszarze komunikacji pracuje 17 lat. Jest autorem projektów dla podmiotów reprezentujących m.in. sektor technologii, telekomunikacji, finansów, ochrony zdrowia, przemysłu obronnego, konsultingu biznesowego oraz fmcg i produktów luksusowych. Zajmuje się obszarem komunikacji korporacyjnej i kryzysowej, a także doradztwem w zakresie działań dla marek, CSR i Public Affairs. Poprzednio był Dyrektorem Zarządzającym w 180 stopni Public Relations (obecnie MSL Warsaw) a także szefem Client Service firmy United PR (Ketchum-Pleon).

  Wykształcenie: Organizacja i Zarządzanie, Psychologia (UW).

  Adam Jarosz
 • Aleksandra Sienkiewicz

  senior consultant | media relations & third-party advocacy lead

  Realizuje projekty z obszaru digital communications & media relations, współtworząc strategie komunikacji dla produktów i marek komercyjnych oraz kampanii społecznych. Koordynuje prace merytoryczne grup eksperckich, koalicji interesariuszy i ambasadorów oraz prowadzi systemowe, długofalowe relacje medialne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla klientów m.in. z sektora Healthcare po stronie sieciowych firm PR, takich jak Havas Worldwide Warsaw i Hill+Knowlton Strategies.

  Wykształcenie: Uniwersytet Warszawski (Wydział Dziennikarstwa).

  Aleksandra Sienkiewicz
 • Katarzyna Polkowska

  senior counsel | operational director 

  Związana z BE COMMUNICATIONS od początku swojej kariery zawodowej. Specjalizuje się w projektach łączących tradycyjny PR i digital PR. Prowadziła liczne projekty z zakresu PR produktowego i CSR oraz szeroko zakrojone kampanie edukacji zdrowotnej we współpracy z firmami i towarzystwami naukowymi (m.in. Polskim Towarzystwem Nadciśnienia Tętniczego, Polską Unią Onkologii).

  Wykształcenie: prawo oraz marketing, ze specjalizacją w promocji produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.

  Katarzyna Polkowska
 • Anna Olejarczyk

  consultant | program specialist

  Posiada wieloletnie doświadczenie w branży eventowej.  Od 5 lat specjalizuje się  w sektorze healthcare. Realizowała projekty zarówno dla klientów korporacyjnych (firmy farmaceutyczne),  jak i  instytucjonalnych (towarzystwa naukowe, jednostki naukowe). Współpracowała z największymi firmami farmaceutycznymi organizując, na poziomie kreatywnym i logistycznym, kluczowe dla strategii promocji produktów firmy projekty eventowe. W Be Communications współtworzy koncepcje i realizuje programy edukacyjne i  społeczne.  

  Wykształcenie: Dziennikarstwo (Uniwersytet Warszawski), Marketing i Strategie Marketingowe (SGH).

  Anna Olejarczyk
 • Leszek Dąbrowski

  executive | digital communications specialist

  Zajmuje się prowadzeniem zintegrowanych projektów komunikacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Realizował projekty z zakresu edukacji zdrowotnej w dziedzinie diabetologii, dermatologii i ginekologii skierowane zarówno do środowiska medycznego jak i pacjentów oraz mediów. Obecnie zajmuje się działaniami CSR a także komunikacją marek i produktów.

  Wykształcenie: dziennikarstwo, stosunki międzynarodowe oraz ekonomia (w trakcie). 

  Leszek Dąbrowski